bitcoin donations 
Wednesday, March 25, 2015, 11:34 - Anekdota
Posted by Administrator
Bitcoin donations 1Jrx3qqtHyShdHgxziMsEVF43VPNfiBFQ9
view entry ( 450 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3.1 / 505 )
Jo armeve kimike ne shqiperi 
Thursday, November 14, 2013, 12:48 - Anekdota
Posted by Administrator
Jo armeve kimike ne shqiperi.
view entry ( 8129 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 2.9 / 528 )
Vjehrri 
Tuesday, November 5, 2013, 13:39 - Anekdota
Posted by Administrator
"Cfare problemi kishe me vjehrrin tend o nasrudin?" e pyet nje mik.
"Se kisha bezdi kur ai vishte kapelen time,pardesyne ,kepucet dhe kostumin, PO KUR ULEJ NE TAVOLINE DHE QESHTE ME MUA ME DHEMBET E MIA --KY ISHTE KULMI," tha Mulla Nasrudini.

view entry ( 723 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 543 )
10 VJET MARTESE 
Tuesday, November 5, 2013, 12:27 - Anekdota
Posted by Administrator
Nje burre i cili kishte qene i martuar per dhjet vjet u ankua nje dite te miku i tij Mulla Nasrudinin .Kur u martuam ,"tha ai ,"une isha shume i lumtur.Kur vija ne shtepi nga nje dite pune e lodhshme.Qeni im i vogel vraponte dhe lehete neper shtepi,dhe gruaja ime me sillte shapkat.Tani mbas dhjet vjetesh cdo gje ka ndryshuar.Kur kthehem ne shtepi,qeni me sjell shapkat dhe me leh gruaja.
"SE DI PSE ANKOHESH ," THA MULLA NASRUDINI" ,"TI JE DUKE MARRE TE NJEJTIN SHERBIM,APO JO?"
view entry ( 860 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 489 )
Aeroplani 
Wednesday, October 30, 2013, 10:55 - Anekdota
Posted by Administrator
Ne nje aeroplan ushtarak ishin duke udhetuar 5 veta qe po kalonin atlantikun e veriut ,Presidenti Jimmie Carter,ish Presidenti Ford,Henry Kisinger ,nje prift katolik dhe nje hipi.Aeroplani i kishte te gjitha komoditetet ,ushqime ,pije e te tjera.Ne nje moment piloti u thote se aeroplani u prish dhe se kishte vetem kater parashuta.Presidenti Carter tha duhet te kujdesem per njerezit e amerikes ,keshtu qe mori parashuten dhe u hodh.Presidenti Ford une si kam bere kurre dem njeriu, keshtu dhe Presidenti Ford u hodh.Henri Kisinger tha une jam njeriu me i zgjuar ne bote,une i duhem botes dhe u hodh dhe ai.Prifti tha: une kam permbushur jeten time keshtu hidhu ti biri im .Hipi i tha :Imzot ketu ka dy parashuta ,njeriu me i zgjuar ne bote u hodh pa parashute.++
view entry ( 899 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 620 )
Jeta si tragji-komedi 
Wednesday, October 30, 2013, 10:42 - Anekdota
Posted by Administrator
Njehere nje njeri hipi ne aeroplan.Fatkeqesisht ai ra nga aeoroplani .Fatmiresisht ai kishte parashut .Fatkeqesisht parashuta nuk ishte mbyllur mire dhe nuk u hap.Fatmiresisht ai po binte ne nje mullar .Fatkeqesisht ne mullar kushte nje cfurk.Fatmiresisht ai e evitoi cfurkun .Fatkeqesisht nuk ra ne mullar##
view entry ( 737 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3.1 / 521 )
Dy ekstremet 
Thursday, October 17, 2013, 15:44 - Anekdota
Posted by Administrator
Erdhi njehere Nasrudini dhe me tha se kishte nje frike te madhe.Une i thashe te keshillohej me nje psikolog .E takoj perseri dhe e pyes a te shkon c'do gje mire.Si shkoi puna te psikologu.A.. Kur erdha te ty dridhesha sa here binte telefoni dhe nuk pergjigjesha dot.Tani ska problem fare e ngre telefonin edhe i pergjigjem dhe pa rene zilja fare.(;
view entry ( 979 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 2.9 / 550 )
Faleminderit 
Friday, September 20, 2013, 9:28 - Anekdota
Posted by Administrator
Ju Falenderoj Per shikimet e Blogut .Se shpejti behen 10000 shikime:):)
view entry ( 633 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 496 )
Shitesi i Hebre i spangos 
Monday, September 9, 2013, 14:21 - Anekdota
Posted by Administrator
Nje shites spangoje nga New York-u e dergon bosi i tij ne jugun e thelle te SHBA.Shkoi gjithandej po u diskriminua.Me ne fund shkoi ne qytet ku ne nje dyqan ku shkrua dyqan anti-semit.Shitesi e pyet pronarin e dyqanit nese deshironte spango.Ai u pergjigj se do te Blente aq spango te gjate sa gjatesia nga hunda e tij hebreu deri te maja e penisit te tij hebre.Mire i thote shitesi hebre.Te nesermen i vijne disa kuti dhe nje fature 20000 dollareshi dhe nje pusulle ku shkruhej.Ishte nje kenaqesi qe beme biznes bashke shpresoj te bejme biznese te tjera ne te ardhmen .Poshte ne pusulle shkruej Hymie i lindur ne New York bere synet ne Varshave
view entry ( 599 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 494 )
Nasrudini dhe Psikiatri 
Monday, August 26, 2013, 6:32 - Anekdota
Posted by Administrator
Nasrudini shkon te psikiatri dhe i thote:gruaja ime eshte cmendur kujton se eshte frigorifer.Psikiatri u habit se skishte degjuar ndonjehere kete lloj shqetesimi.Po duhet te hetojme me thelle po tjeter cfare ben gruaja :KAQ tha Nasrudini kujton se eshte frigorifer dhe kaq.Psikiatri i thote s'ka gje le te kujtoje cfare te doje per sa kohe kjo eshte e vetmja gje qe ben .Si! :Tha Nasrudini.Pse cfare ka u pergjigj Psikiatri.Keshtu thua ti po une qe duhet te jetoj me te .Ajo fle me gojen hapur.Edhe tha psikiatri.Nasrudini tha :edhe me bie mua drita frigoriferit gjithe naten-)
view entry ( 954 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 506 )

| 1 | 2 | 3 | Next> Last>>