Vjehrri 
Tuesday, November 5, 2013, 13:39 - Anekdota
"Cfare problemi kishe me vjehrrin tend o nasrudin?" e pyet nje mik.
"Se kisha bezdi kur ai vishte kapelen time,pardesyne ,kepucet dhe kostumin, PO KUR ULEJ NE TAVOLINE DHE QESHTE ME MUA ME DHEMBET E MIA --KY ISHTE KULMI," tha Mulla Nasrudini.

Comments

Add Comment
Comments are not available for this entry.