komentoni 
Sunday, June 16, 2013, 10:19 - Anekdota
Posted by Administrator
Ju lutem per ju qe e lexoni mos hezitoni te komentoni ,plotesoni formularin dhe postoni nje barsalete apo cfare te keni qejf,po te jene pa sharje dhe pa ofendime ,une do t'ju aprovoj shume shpejt

Me rrespekt
Administratori++++
view entry ( 576 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 411 )
GUXIMI 
Monday, April 15, 2013, 18:38 - Anekdota
Posted by Administrator
Mulla NasrudinI Po i fliste vajzes se tij te vogel per guximin.
"S'ke frike ti as nga lopet as nga kuajt?"e pyeti ajo.
"Patjeter qe jo." tha Mullai
"Dhe ske frike an nga bletet e as nga vetetimat?" e pyeti femija.
"Patjeter qe jo." tha Mullai perseri.
"Ue babi," tha ajo "DMTH TI S'PASKE FRIKE NGA ASGJE NE BOTE PERVEC MAMIT"-)-)
view entry ( 614 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 2.9 / 453 )
MITINGU 
Monday, April 15, 2013, 16:28 - Anekdota
Posted by Administrator
Mulla NasrudinI kishte mbaruar fjalimin e tij politik dhe i ishte pergjigjur pyetjeve .
"Nje pyetje zoteri ,nqs mundem :A pini pije alkolike ?"
"PERPARA SE TI PERGJGIGJEM KESAJ," THA NasrudinI, "DO TE DOJA TE DIJA A ESHTE PYETJE APO FTESE."++
view entry ( 855 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 2.9 / 435 )
DIMRI 
Monday, April 15, 2013, 16:21 - Anekdota
Posted by Administrator
Mulla Nasrudini kishte nje shtepi ne kufirin amerikano-kanadez.Asnjeri nuk e dinte se shtepia e tij ishte ne Kanada apo Ne Amerike.U vendos te ngrihej nje komision per te zgjidhur ceshtjen .Mbasi u vendos se shtepia ishte ne Amerike Mulla nasradini u gezua shume dhe bertititi"URRA TANI NUK KAM PSE VUAJ ME NGA DIMRAT E TMERRSHEM KANADEZ.":)
view entry ( 819 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3.1 / 448 )
GRUAJA 
Saturday, April 13, 2013, 12:13 - Anekdota
Posted by Administrator
"Gruaja ime flet me vete," i tha nje mik Mulla Nasrudinit.
"EDHE E IMJA," THA Mullai, "POR NUK E KUPTON VETEN ,AJO MENDON SE PO E DEGJOJ."++
view entry ( 511 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 463 )
Rrajoni 
Saturday, April 13, 2013, 12:05 - Anekdota
Posted by Administrator
Mulla Nasrudini kishte pire shume kur shkoi te sporteli i policise .
"Zoti polic eshte me mire te me fusesh ne burg,"tha ai. "Sapo godita gruan ne koke me nje shishe birre."
"A e vrave:" e pyeti polici.
"Nuk besoj,," tha Nasrudini. "PRANDAJ DUA TE ME FUSESH NE BURG."-)
view entry ( 549 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 423 )
KARTOLINA 
Monday, April 8, 2013, 14:48 - Anekdota
Posted by Administrator
Mulla Nasrudini po shikonte disa kartolina
Shitesi i tha , "kjo eshte e lezecme -- "TE VETMES VAJZE QE KAM DASHUR."
"MREKULLI ," tha Nasrudini. "ME JEP GJASHTE COPE."-)
view entry ( 612 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 457 )
PUNA 
Monday, April 8, 2013, 14:42 - Anekdota
Posted by Administrator
"Cfare qendron pas idese ," e pyet shefi mulla Nasrudinin Mulla : me the qe kishe pasur pese vjet eksperience dhe tani mar vesh qe s'ke punuar kurre "

"DMth," tha Nasrudini, "A nuk nxore ti njoftim se kerkoje njeri me imagjinate?"//
view entry ( 900 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 2.9 / 434 )
Nasrudini dhe doktorri 
Sunday, April 7, 2013, 16:50 - Anekdota
Posted by Administrator
Mulla Nasrudini iu ankua doktorit per shtrenjtesine e faturave mjekesore.
"o, Mulla," tha doktori, "Duhet te dish qe bera 11 vizita ne shtepine tende"
"PO," ,tha Nasrudini "Po ti ke harruar qe une infektova gjithe lagjen.
++
view entry ( 758 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 566 )
Heroi 
Sunday, April 7, 2013, 14:37 - Anekdota
Posted by Administrator
"A e dini qe jam hero ?" i tha Mulla Nasrudini miqve te tij ne kafe.
"Si ka mundesi qe je hero" e pyeti njeri.
"Dmth, ishte ditelindja e te dashures time" tha mullai, "dhe me tha se do te vdiste nga kenaqesia e madhe nqs do ti beja nje dhurate.Keshtu qe une nuk i bleva dhurate dhe i shpetova jeten.++
view entry ( 791 views )   |  permalink   |  $star_image$star_image$star_image$star_image$star_image ( 3 / 566 )

<<First <Back | 1 | 2 | 3 | Next> Last>>